شمش آلومینیوم

تولید شمش آلومینیوم

تولید شمش آلومینیوم

از جمله فرآورده‌های غیر آهنی که از طریق فلز الومینیوم مذاب به درون قالب‌های مخصوص با اندازه و اشکال متنوعی تولید می‌‌شود , شمش آلومینیومی می‌باشد. این محصول به شکل قطعه فلز نیمه ساخته شده از آلمینیوم در طی فرایند ریخته گری تولید و در صنایع مختلفی با توجه به کاربرد مد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شمش‌های آلومینیومی در طی مراحلی تولید و سپس مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مرحله ابتدایی آلومینیم از معدن استخراج شده و سپس در کوره‌های کارخانه الومینیوم را به حالت مذاب تبدیل کرده و آن را به بخش ریخته گری کارخانه منتقل می‌کنند.این مواد مذاب به داخل قالب‌های مختلفی با اندازه و شکل متفاوت از هم ریخته می‌شود. پس از این مرحله فرایند سردسازی قالب‌ها و در آخر جداساسزی شمش‌ها از درون قالب صورت می‌گیرد.

برای تولید اولیه شمش آلومینیوم، به تجربه و تخصص بالا و همچنین دستگاههای قدرمتند نیاز است. آلومینیوم باقرزاده از بزرگترین تولید کنندگان انواع شمش و ورق آلومینیوم در کشور است.

برای خرید عمده شمش آلومینیوم و اطلاع از قیمت عمده شمش آلومینیوم و همچنین فروش عمده ورق آلومینیوم می توانید از طریق تماس با شماره‌ی 02133115500 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مطالعه بازار جهانی شمش آلیاژ آلومینیوم از سال 2022 تا 2028 به روندهای فعلی بازار در سراسر جهان می پردازد. ارائه تصویری جامع از بازار به مشتریان و کمک به آنها در ایجاد استراتژی های رشد است. بر اساس یک بررسی کامل و شایسته، شمش آلیاژ آلومینیوم پیش بینی سال های 2022-2028 را ارائه می دهد. پیش‌بینی‌های رشد آتی این صنعت مبتنی بر تجزیه و تحلیل کمی و کیفی سریع داده‌های به‌دست‌آمده از منابع مختلف است.

برای انجام یک بررسی کامل در مورد گسترش بازار جهانی شمش آلیاژ آلومینیوم و نتیجه‌گیری در مورد چشم‌انداز رشد آینده صنعت، از یک رویکرد تحقیقاتی منحصربه‌فرد استفاده شد. این استراتژی تحقیقات اولیه و ثانویه را ترکیب می کند تا به تحلیلگران در ایجاد قابلیت اطمینان و دقت نتیجه گیری کمک کند.

این مطالعه با بررسی کل سبد محصولات آنها، انواع و کاربردهایی را که آنها هنگام کار در بازار جهانی شمش آلیاژ آلومینیوم روی آنها تمرکز می کنند، تجزیه و تحلیل می کند. هم شرکت‌کنندگان جدید و هم فعالان بازار از این یافته‌ها سود خواهند برد.

کشورهای تحت پوشش در فایل بازار عبارتند از:

آمریکای شمالی (ایالات متحده، کانادا و مکزیک)

اروپا (آلمان، فرانسه، بریتانیا، روسیه، ایتالیا و بقیه اروپا)

آسیا و اقیانوسیه (چین، ژاپن، کره، هند، آسیای جنوب شرقی و استرالیا)

آمریکای جنوبی (برزیل، آرژانتین، کلمبیا و بقیه آمریکای جنوبی)

خاورمیانه و آفریقا (عربستان سعودی، امارات، مصر، آفریقای جنوبی و بقیه خاورمیانه و آفریقا)

انواع برنامه های محافظت شده در فایل عبارتند از: ساخت و ساز، خودرو، برق و الکترونیک، ماشین آلات و…

انواع شمش آلومینیوم

شمش آلومینیوم 50 پوندی : ترکیبی از آلومینیوم و فلزات دیگر از جمله مس و منیزیم که در قطعات ریخته‌گری و خودروسازی مورداستفاده قرار می‌گیرند.

شمش آلومینیوم 1000 پوندی : از آلومینیوم خالص تشکیل شده و در صنایع بسته بندی , بهداشتی , قطعه سازی و آلیاژی به کاربرده می‌شود.

اسلب آلومینیوم : از طریق ریخته‌گری آلومینیوم به دست می‌آید و سطحی صاف و هموار داشته و به شکل مربع می‌باشد. اسلب‌ها به شکل نیمه نهایی ساخته شده و در صنایع مختلفی خریداری شده و در ساخت ورقه , تسمه و یا نورد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شمش تی بار : از آلومینیم خالص ساخته شده و رسانای عالی جریان الکتریکی بوده به همین دلیل در تولید لوازم برقی خانگی و کابل به کاربرده می‌شوند.

بیلت آلومینیوم : از دیگر انواع شمش‌های آلومینیوم با کاربرد گسترده در صنعت اکستروژن ساخته شده از روش ریخته گری  و جز محصولات نیمه ساخت آلومینیومی می‌باشد.

 تجزیه و تحلیل دستور العمل های تولید شمش

موارد زیر راه های مختلفی برای تولید 1 شمش آلومینیوم در 60 ثانیه یا در دقیقه را نشان می دهد:

 • امتیاز وزنی نرخ مصرف وزنی است که به صورت زیر محاسبه می شود:

(resource consumption rate / maximum extraction rate) * 10,000.  و هر چه کمتر باشد بهتر است.

 • انرژی در هر مورد می تواند برای اندازه گیری میزان مصرف انرژی برای کل زنجیره تولید شمش آلومینیوم استفاده شود. (هر چه کمتر بهتر)
 • فضا به فضای ساختمان اطلاق می شود، به استثنای تسمه و لوله. هر چه کمتر بهتر
 • از میان راه های متعدد برای تولید هر یک از مواد تشکیل دهنده، دستور پخت با کمترین میزان WP انتخاب شده است.
 • حداکثر نرخ تبدیل از بوکسیت به شمش را می توان با Sloppy Alumina > Electrode – Aluminium Scrap > Default Ingot به دست آورد، اما استفاده از سیلیس را تا حد زیادی افزایش می دهد (بنابراین، کوارتز خام و سنگ آهک). همچنین می توان از ضایعات فوری برای رسیدن به حداکثر میزان استفاده کرد، اما به گوگرد نیاز دارد و به هر حال مصرف کوارتز خام را کاهش نمی دهد.

 

تولید شمش آلومینیوم
تولید شمش آلومینیوم

قیمت شمش آلومینیوم

برای خرید، مشاوره و اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: 02133972293    02156715210 

نکات مهم

تولید شمش آلومینیوم نقطه حساس تولید پایان بازی است. نرخ خروجی صحیح باید با سناریوی تولید شما تعیین شود.  به طور خلاصه، مراحل انجام کار به صورت زیر است:

 • ابتدا، Sloppy Alumina > Electrode – Aluminium Scrap  با تمام بوکسیت های موجود تولید میشود.
 • دوم، نرخ خروجی شمش را با استفاده از دستور پخت شمش آلومینیوم خالص (حداکثر نظری: 9780 شمش خالص در دقیقه) به طور دقیق محاسبه میکنند.
 • سوم، با جایگزین کردن مقداری شمش آلومینیوم خالص به‌طور پیش‌فرض، نرخ خروجی خود را برای برآورده کردن برنامه تولید خود تنظیم میکنند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که شمش آلومینیوم پیش‌فرض مصرف کوارتز خام شما را تنها برای چند شمش دیگر به شدت افزایش می‌دهد (دقیقاً 15 کوارتز خام با استفاده از دستور سیلیس ارزان ، تنها برای 7 شمش بیشتر). بنابراین، ترجیح این است که به جای افزایش نسبت شمش آلومینیوم پیش فرض، برنامه تولید خود را تنظیم کنیم (نمونه خوبی با دستور واحد کنترل رادیویی است، اگر کاتریوم فراوان است، از واحد اتصال رادیویی جایگزین استفاده میکنیم، حتی اگر مصرف دیگر را افزایش دهد، به خصوص کاتریوم و کوارتز خام.

انواع محصولات پوشش داده شده عبارتند از:

شمش گرد

شمش دال

شمش T شکل

این گزارش در درجه اول بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از منابع اولیه و ثانویه است. داده‌های خام در هر مرحله در تحقیقات ثانویه غربالگری و بررسی می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که فقط داده‌های تایید شده به دست آمده و برای استخراج بازار استفاده می‌شوند. این فایل تصویری دقیق و به روز از صنعت و همچنین حقایق حیاتی در مورد بسیاری از عوامل موثر بر تغییرات آن را بر اساس مطالعه دقیق و داده های قابل اعتماد ارائه می دهد.

موارد استفاده

 • پوشش آلومینیومی
 • مخزن مایع خالی
 • ورق آلومینیوم آلکلاد
 • استفاده در صنعت خودرو سازی
 • صنعت ساختمان سازی
 • هوا فضا
 • قاب مدولار ذوب شده

سینک عالی

شمش الومینیوم را می توان در سینک AWESOME فرو برد و تا 131 امتیاز بدست آورد.

 • پچ 0.4.0.8 :
  • جایگزین: شمش آلومینیوم خالص:
   • زمان تهیه دستور پخت از 20 به 2 ثانیه تغییر میکند
   • قیمت ضایعات آلومینیوم از 18 به 2 تغییر خواهد یافت
   • محصول شمش آلومینیوم از 9 به 1 تغییر  خواهد یافت
 • پچ 0.4.0.0 : دستور ساخت تغییر کرده است و میزان شمش های ساخته شده از ضایعات آلومینیوم را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
 • پچ 0.3 : پردازش آلومینیوم بازنگری شد، اکنون به جای بوکسیت از ضایعات آلومینیوم ذوب می شود.

 

تولید شمش آلومینیوم
تولید شمش آلومینیوم

شرکت آلومینیوم باقرزاده تولید کننده انواع شمش آلومینیوم زیر میباشد:

شمش A7
شمش المهدی
شمش ایرالکو
شمش سالکو

آلومینیوم باقرزاده شمش الومینیوم فلزی تولید می کند با بالاترین تراکم ممکن شمش ها عموماً کم هزینه ترین شکل فلزی هستند و در کاربردهای عمومی بسیار مفید هستند. اندازه استاندارد شمش ما اسماً 2-3 سانتی متر x 3-8 سانتی متر x 6-12 سانتی متر است.

مواد با استفاده از کریستالیزاسیون، حالت جامد و سایر فرآیندهای تصفیه فوق العاده بالا مانند تصعید تولید می شوند. در تولید ترکیب‌های سفارشی برای کاربردهای تجاری و تحقیقاتی و فناوری‌های اختصاصی جدید تخصص دارد.

شرکت تولید آلومینیوم باقرزاده همچنین هر یک از فلزات خاکی کمیاب و بسیاری از مواد پیشرفته دیگر را به شکل میلگرد آلومینیوم، صفحه یا ورق آلومینیوم و همچنین سایر اشکال ماشینکاری شده و از طریق فرآیندهای دیگر مانند نانوذرات و به شکل محلول‌ها و فلزات آلی می‌ریزد. ما همچنین آلومینیوم را به صورت میله، گلوله، پودر، قطعات، دیسک، گرانول، سیم و به شکل های ترکیبی مانند اکسید تولید می کنیم.

برای اطلاع از قیمت روز و خرید مستقیم شمش آلومینیوم با همکاران شرکت آلومینیوم باقرزاده در تماس باشید.

شماره‌های تماس: 02133972293    02156715210 

سوالات متداول

شمش آلومینیوم در چه صنعت هایی استفاده می شود؟

ورق آلومینیوم آلکلاد استفاده در صنعت خودرو سازی صنعت ساختمان سازی هوا فضا

انواع شمش آلومینیوم چیست؟

شمش گرد شمش دال شمش T شکل

قیمت شمش آلومینیوم چقدر است؟

برای خرید، مشاوره و اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
تولید شمش آلومینیوم
فهرست مطالب

مطالب مرتبط

شماره های تماس

8 پاسخ به “شمش آلومینیوم”

 1. سلام وقتتون بخیر فروش عمده شمش آلومینیوم و ارسال به شهرستان هم دارید؟

  • با سلام و وقت بخیر
   خرید و فروش عمده شمش آلومینیوم برای شهرستان نیز انجام می شود. جهت اطلاع از سایر شرایط و ثبت سفارش می توانید از طریق شماره تماس 02156715210 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • سلام وقت شما هم بخیر
   شمش آلومینیوم ما تولید کارخانه ‌های المهدی،ایرالکو،سالکو است.

  • سلام وقت شما هم بخیر
   بله خرید عمده هم داریم برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.
   شماره های تماس: 02156715210-2 02133972293-5

  • سلام وقت شما هم بخیر
   به علت نوسانات در بازار قیمت های روز با هم متفاوت است برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.
   شماره های تماس: 02156715210-2 02133972293-5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *