قوطی آلومینیومی

قوطی آلومینیومی

قوطی آلومینیومی

بسته بندی با پوشش آلومینیوم برای آینده ای پایدار

قوطی آلومینیومی ترکیب شگفت انگیزی از پایداری، عملکرد و طراحی مدرن هستند. بسیاری از نوشیدنی های مورد علاقه ما امروزه به وسیله پوشش های آلومینیوم بسته بندی می شوند. آلومینیوم بهترین نوع قوطی نوشیدنی را می سازد که بی نهایت بار قابل بازیافت است.

تأثیر آلومینیوم در 100 سال گذشته به قدری عمیق بوده است که ممکن است روزی مورخان به دوران ما نگاه کنند و این را «عصر آلومینیوم» اعلام کنند.
با این حال، شروع ساده ای بود. شکل خالص این فلز برای اولین بار در سال 1825 توسط شیمیدان دانمارکی هانس کریستین اورستد با موفقیت از سنگ معدن استخراج شد. فراوان ترین فلز در پوسته زمین، آلومینیوم فلزی است که هرگز به شکل خالص آن یافت نمی شود. همیشه از نظر شیمیایی با عناصر دیگر مانند اکسیژن یا کلر پیوند دارد. به دلیل پیچیدگی های تصفیه آلومینیوم از سنگ معدن، آلومینیوم در بیشتر قرن نوزدهم کمیاب تر و گرانبهاتر از طلا یا نقره در نظر گرفته می شد

 انباشته شدن آسان و سبک وزن قوطی های آلومینیومی نیز برای حمل و نگهداری بسیار کارآمد است.

قوطی ها به سرعت سرد می شوند و یک بوم فلزی برتر برای برچسب زدن 360 درجه ارائه می دهند و – شاید مهمتر از همه – از طعم و تازگی محافظت می کنند.

قوطی آلومینیومی
قوطی آلومینیومی

آینده بسته بندی نوشیدنی با کیفیت و ماندگاری بالا با قوطی های آلومینیوم شروع می شود.

قوطی های آلومینیومی نوشیدنی پایدارترین بسته نوشیدنی تقریباً در هر معیاری هستند. قوطی های آلومینیوم نسبت به بسته بندی های رقیب نرخ بازیافت و محتوای بازیافتی بیشتری دارند. آنها سبک وزن، قابل انباشته شدن و محکم هستند و به برندها اجازه می دهند تا نوشیدنی های بیشتری را با استفاده از مواد کمتر بسته بندی و حمل کنند.

43%

میانگین کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای نوشیدنی آلومینیومی می تواند در آمریکای شمالی از سال 1991 تولید شود.

12X

قوطی های الومینیومی حاوی 73 درصد محتوای بازیافتی هستند – چیزی معادل 12 برابر پلاستیک و 3 برابر شیشه.

38%

کاهش وزن متوسط ​​نوشیدنی ها از دهه 1970 – انجام کارهای بیشتر با کمتر.

نوآوری در عمل

Coors پیشگام استفاده از قوطی های آلومینیومی در سال 1959 بود. از آن زمان، قوطی های آلومینیوم به یک بسته محبوب برای مصرف کنندگان و شرکت ها تبدیل شده اند. از نوشیدنی های دست ساز و یا کنسرو شده گرفته تا نوشیدنی های انرژی زا و آب گازدار —کاربردهای قوطی های الومینیوم بی پایان است.

میزان کربن موجود در فرایند تولید قوطی الومینیومی امروزه بیش از 40% از دهه 1990 کاهش یافته است

یک ارزیابی جامع چرخه زندگی (LCA) توسط مشاور پایداری Sphera نشان می دهد که ردپای کربن قوطی های آلومینیومی ساخته شده در مناطقی از جهان آمریکای شمالی در طول سه دهه گذشته تقریباً به نصف کاهش یافته است، این روندی است که تمامی تولیدکنندگان آلومینیوم در جهان در آن مسیر گام برمیدارند.

قوطی آلومینیومی
قوطی آلومینیومی

چهار کلید برای بازیافت دایره ای

طراحی هوشمند انواع قوطی و ظروف الومینیومی با درک این موضوع آغاز می شود که چگونه آلودگی – به ویژه آلودگی پلاستیکی – در جریان بازیافت آلومینیوم می تواند بر عملیات بازیافت تأثیر منفی بگذارد و حتی مشکلات عملیاتی و ایمنی ایجاد کند.

قیمت قوطی آلومینیوم

برای خرید، مشاوره و اطلاع از قیمت قوطی آلومینیوم با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: 02133972293    02156715210 

مزایای قوطی آلومینیومی

قوطی های آلومینیومی نوشیدنی پایدارترین بسته نوشیدنی تقریباً در هر معیاری هستند. قوطی ها نسبت به بسته بندی های رقیب نرخ بازیافت و محتوای بازیافتی بیشتری دارند. آنها سبک وزن، قابل انباشته شدن و محکم هستند و به برندها اجازه می دهند نوشیدنی های بیشتری را با استفاده از مواد کمتر بسته بندی و حمل کنند. و قوطی‌های آلومینیوم بسیار ارزشمندتر از شیشه یا پلاستیک هستند، و کمک می‌کنند تا برنامه‌های بازیافت شهرداری از نظر مالی مقرون‌به‌صرفه شوند و به طور مؤثری به بازیافت مواد کم‌ارزش در سطل‌ها کمک مالی می‌کنند.

بیشتر از همه، قوطی های الومینیوم بارها و بارها در یک فرآیند بازیافت واقعی “حلقه بسته” بازیافت می شوند. شیشه و پلاستیک معمولاً به محصولاتی مانند الیاف فرش یا آستر دفن زباله تبدیل می شوند.

شرکت آلومینیوم باقرزاده یک گزارش سالانه شاخص عملکرد کلیدی (KPI) منتشر می کند که تعدادی از معیارها را در عملکرد پایداری قوطی در مقایسه با انواع بسته بندی رقیب ردیابی می کند

طراحی هوشمند برای بازیافت

استفاده رو به رشد از قوطی های الومینیومی، به ویژه در بازار بسته بندی نوشیدنی های گازدار، باعث افزایش پلاستیک (به جای جوهر) و برچسب گذاری روی قوطی های نوشیدنی آلومینیومی شده است. اگرچه این برچسب‌ها – به همراه سایر اجزای پلاستیکی اضافه شده به قوطی‌ها – با رقیق کردن ارزش بازیافت قوطی آلومینیومی به تلاش‌های بازیافت آسیب می‌رسانند و باعث ایجاد مشکلات عملیاتی و انطباق برای بازیافت‌کنندگان می‌شوند.

خبر خوب این است که فناوری‌های جدید مانند چاپ جوهر افشان مقرون‌به‌صرفه برای کنسروهای دسته‌ای کوچک به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به راحتی روی ورق آلومینیوم قوطی‌های خود را برچسب‌گذاری کنند و در عین حال از مشکلات بازیافت اجتناب کنند.

قوطی آلومینیومی
قوطی آلومینیومی

قوطی های آلومینیومی بزرگ ترین کاربرد منفرد آلومینیوم در سطح جهان هستند.

 1. مصرف بالای نوشابه در جهان

مصرف آبجو و نوشابه در جهان هر سال از حدود 180 میلیارد قوطی آلومینیومی استفاده می کند. این مقدار برابر 6700 قوطی در هر ثانیه است که برای گردش در هر 17 ساعت به دور سیاره کافی است.

 1. آلومینیوم نیاز به انرژی دارد

برای استخراج و تولید آلومینیوم انرژی بیشتری نسبت به هر فلز دیگری لازم است. انرژی لازم برای ساخت 4 قوطی نوشابه معادل پر کردن 1 قوطی از این قوطی با بنزین است.

 1. پتانسیل صرفه جویی عظیم

2 درصد از انرژی مصرفی جهان صرف تولید آلومینیوم می شود. تولید آلومینیوم از قوطی های الومینیوم بازیافتی تنها 5 درصد انرژی مورد نیاز برای تولید آلومینیوم جدید را می گیرد.

دیگر محصولات آلوم آنلاین

ورق آلومینیوم 9 میل

ورق آلومینیوم 7 میل

ورق آلومینیوم 20 میل

سخن پایانی

شرکت آلومینیوم باقرزاده تولید کننده انواع قوطی آلومینیوم با کیفیت عالی و بهترین قیمت بازار کشور. برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم  و دیگر محصولات ما مثل: ورق آلومینیوم فرم سینوسی با ما تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: 02133972293    02156715210 

سوالات متداول

مزایا قوطی آلومینیوم چیست؟

قوطی های آلومینیومی نوشیدنی پایدارترین بسته نوشیدنی تقریباً در هر معیاری هستند. قوطی ها نسبت به بسته بندی های رقیب نرخ بازیافت و محتوای بازیافتی بیشتری دارند. آنها سبک وزن، قابل انباشته شدن و محکم هستند و به برندها اجازه می دهند نوشیدنی های بیشتری را با استفاده از مواد کمتر بسته بندی و حمل کنند.

قیمت قوطی آلومینیوم چقدر است؟

برای خرید، مشاوره و اطلاع از قیمت قوطی آلومینیوم با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.

3.7/5 - (7 امتیاز)
قوطی آلومینیومی
فهرست مطالب

مطالب مرتبط

شماره های تماس

4 پاسخ به “قوطی آلومینیومی”

  • سلام وقت شما هم بخیر
   بله خرید عمده هم داریم برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.
   شماره های تماس: 02156715210-2 02133972293-5

  • سلام وقت شما هم بخیر
   به علت نوسانات در بازار قیمت های روز با هم متفاوت است برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.
   شماره های تماس: 02156715210-2 02133972293-5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *