شمش آلومینیوم 99.5

شمش آلومینیوم 99.5

خرید شمش آلومینیوم 99.5 

شمش آلومینیوم 99.5: الومینیوم فلزی نرم و به رنگ سفید نقره ای است. این فلز در دو مرحله به دست می آید. در مرحله اول از سنگ معدن بوکسیت و با روش بایر، آلومینا به دست می آید.  مرحله دوم، به وسیله الکترولیز کردن آلومینا، آلومینیوم به دست می آید. در مراحل بعدی با فرآیند هایی مانند نورد، ریخته گری و اکستروژن به محصولات و قطعات کاربردی تبدیل می شود.

به روش اکستروژن میله، لوله، صفحه، سیم و فویل های آلومینیومی به دست می آید. که در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با روش ریخته گری نیز، قطعات آلومینیوم در اندازه ها و شکل های مختلف به دست می آیند. آلومینیوم جایگزین مناسبی برای مس محسوب می شود. زیرا بسیار نرم تر و دارای قابلیت انتقال انرژی الکتریکی می باشد. و از آنجایی که رسانای الکتریکی است، در خطوط انتقال نیرو به کار برده می شود.

فروشگاه آلوم آنلاین عرضه کننده انواع ورق های آلومینیومی و محصولات آلومینیومی از جمله شمش آلومینیوم 99.5 می باشد. جهت خرید شمش آلومینیوم 99.5 و ورق های آلومینیومی و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم و  خرید شمش آلومینیوم با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید. 02133115500

 

شمش آلومینیوم 99.5
شمش آلومینیوم 99.5

ویژگی شمش آلومینیوم 99.5

شمش الومینیوم 99.5 دارای درصد خلوص بالایی می باشند. و ناخالصی ناچیزی دارند. شمش آلومینیوم 99.5  معمولا به صورت مستقیم استفاده نمی شود. و از ترکیب با عناصر دیگر، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از کاربرد های شمش آلومینیوم می توان به صنعت کشتی سازی، واگن سازی، هوافضا، ساختمان، برق، لوازم خانگی، بسته بندی و فولاد سازی اشاره کرد. در صنعت کشتی سازی به دلیل اینکه آلومینیوم فلزی بسیار سبک است، بسیار کاربرد دارد.

در صنعت واگن سازی نیز برای قطار های عادی و هم برای قطار های سریع السیر بسیار کاربرد دارد. از آنجایی که آلومینیوم نسبت به وزن خود از استحکام بالایی برخوردار است، در مقایسه با فولاد بیشتر استفاده می شود. معمولا استحکام آلیاژ های الومینیوم را با استفاده از رسوب سختی افزایش می دهند و سپس می توانند از آن ها در صنعت هوافضا و هواپیما سازی بهره ببرند. شمش های آلومینیوم به دلایلی مانند وزن کم، مقاومت در برابر خوردگی و هزینه به صرفه در صنعت ساختمانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجایی که آلومینیوم از هدایت الکتریکی بالایی برخوردار است. در صنعت برق نیز استفاده می شود. شمش آلومینیوم 99.5 در ساخت وسایل آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی، یخچال و ظرفشویی نیز بسیار به کار می رود. و بیشترین کاربرد آن را می توان در تولید فویل های آلومینیومی برای بسته بندی مواد غذایی، نام برد. از آنجایی که آلومینیوم میل ترکیب با اکسیژن دارد. در صنعت ساخت فولاد به عنوان اکسیژن زدا مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا شمش آلومینیوم 

  • شمش آلومینیوم، انعطاف پذیری و شکل پذیری بالایی دارد و برای تولید ورق های آلومینیومی، پروفیل و میلگرد مورد استفاده قرار می گیرد.
  • خوردگی به این معنی است که فلز در برابر محیط اطراف، از خود واکنش نشان می دهد. و ظاهر و خواص فلزات تغییر می کند. فلز آلومینیوم این مزیت را دارد که در برابر محیط واکنش نمی دهد و دچار خوردگی نمی شود.
  • شمش های آلومینیومی قابلیت بازیافت دارند و می توان بارها از آن ها استفاده کرد. این موضوع سبب می شود که منابع طبیعی حفظ شود و صرفه اقتصادی نیز دارد.
  • وزن کم آلومینیوم سبب شده است که رسانایی حرارتی بالایی داشته باشد. به همین دلیل در وسایل پخت و پز و مبدل های حرارتی بسیار کاربرد دارد.
  • با اینکه فولاد و آهن از استحکام بالاتری برخوردار هستند اما آلومینیوم به نسبت وزن سبکی که دارد استحکام بالایی دارد. بنابراین می تواند فشار زیادی را تحمل کند.
  • شمش های آلومینیوم به دلیل اینکه در شرایط مختلف مقاومت بالایی دارند، در بسته بندی مواد غذایی نیز بسیار استفاده می شوند. زیرا رنگ و طعم مواد غذایی را تغییر نمی دهند.
شمش آلومینیوم 99.5
شمش آلومینیوم 99.5

سوالات متداول

شمش آلومینیوم 99.5 را می توان از کجا تهیه کرد؟

فروشگاه آلوم آنلاین انواع ورق های آلومینیومی و محصولات آلومینیومی با کیفیت را جهت خرید شما عزیزان عرضه می کند. جهت خرید شمش آلومینیوم 99.5 و اطلاع از قیمت ورق های آلومینیومی و شمش آلومینیومی 99.5 با کارشناسان آلوم آنلاین تماس حاصل فرمایید. 02133115500 جهت خرید حضوری می توانید به تهران ،خیابان پامنار ، نرسیده به منار،شماره 197/2 و شعبه دوم واقع در آزادگان ورودی احمدآباد مستوفی نبش گلستان7 مراجعه کنید.

شمش آلومینیوم 99.5 را با چه قیمتی می توان تهیه کرد؟

از آنجایی که قیمت بازار دائما در حال تغییر و نوسان است. جهت اطلاع از قیمت شمش آلومینیوم 99.5 و ورق های آلومینیومی با همکاران ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید. 02133115500

مزایای شمش آلومینیوم 99.5 کدام اند؟

از مزایای شمش آلومینیوم 99.5 می توان به انعطاف پذیری، شکل پذیری، عدم ایجاد خوردگی، قابلیت بازیافت، دارای هدایت الکتریکی و حرارتی، استحکام بالا، وزن کم و عدم تغییر عطر و طعم مواد غذایی در بسته بندی های آلومینیومی اشاره کرد.

به این مطلب امتیاز دهید
شمش آلومینیوم 99.5
فهرست مطالب

مطالب مرتبط

شماره های تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *