ورق آلومینیوم حصیری

ورق آلومینیوم حصیری

قیمت ورق آلومینیوم حصیری

ورق آلومینیوم مشبک یا ورق آلومینیوم با طرح مشبک، یک نوع ورق آلومینیومی است که در ساخت و ساز، خودروسازی، صنایع بسته بندی، تولید تجهیزات الکتریکی و غیره کاربرد دارد. در این نوع ورق آلومینیوم، سطح آن با استفاده از دستگاه‌های خاصی به نام دستگاه‌های “رولینگ” (Rolling) طرح مشبک به سطح ورق اعمال می‌شود.

طرح مشبک که در ورق آلومینیوم مشبک به کار می‌رود، شامل خطوط طولی و عرضی متقابل است که شبیه به چیدمان یک شبکه به نظر می‌رسد. این طرح باعث می‌شود که سطح ورق آلومینیوم مشبک ضخیم و غیر صاف شود و توانایی ضربه گیری و مقاومت در برابر خوردگی و سایش را داشته باشد. همچنین، طرح مشبک باعث تقویت ظاهری ورق و جلوگیری از خط و خش بر روی سطح آن می‌شود. برای خرید، مشاوره و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم حصیری با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: 02133972293    02156715210 

ورق آلومینیوم حصیری

ورق های حصیری آلومینیوم در واقع توری های فلزی هستند که از بافته شدن و یا پرس و جوش انواع مفتول های فلزی و فولادی تولید می شوند.توری های فلزی انواع مختلفی همچون توری های فولادی , توری های برنیج و یا مسی را شامل می شوند که هر کدام برای کاربرد هایی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال از توری های فلزی در حصاربندی مناطق و کارخانه ها , روکش ها و کارهای ساختمانی استفاده می شود.

انواع ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم حصیری

ورق آلومینیوم حصیری یک محصول ورقه‌ای است که توسط دستگاه شکاف خورده و تعداد زیادی لوزی از روی آن جدا شده است تا به شکل حصیر درآید. این نوع ورق آلومینیوم باعث صرفه جویی در وزن، عبور آزاد نور، مایع، صدا و هوا می‌شود و در عین حال جلوه‌ای تزئینی یا زینتی ارائه می‌دهد.

از طریق جوش دادن سیم های مفتول با قطر های متفاوت به یکدیگر توری های مش که از جمله توری های فلزی می باشد, حاصل می شود. این توری ها در حصار کشی مکان هایی که به حفاظت و امنیت بالا نیاز دارند مانند مناطق نظامی  , کارخانه ها و یا فرودگاه ها به دلیل استحکام بالا و عدم انعطاف پذیری مورد استفاده قرار می گیرند. این توری جوشی به وسیله جوش دادن میلگرد های ساده و یا میلگرد آجدار , سیم های مفتول آهنی تولید می شود.از این توری ها در ریل و راه آهن , اتوبان ها و یا پی و فوندانسیون ساختمان ها نیز استفاده می شود.

 

ورق آلومینیوم حصیری
ورق آلومینیوم حصیری

 

توری های فلزی انواع مختلفی دارند که یکی از پرکاربرد ترین آن ها می توان به توری های مرغی اشاره نمود . این توری در صنایع سوله سازی , مرغ داری و ساخت قفس پرندگان و یا یاخت دیوار های سیمانی و گچی مورد استفاده قرار می گیرند. توری های گالوانیزه مرغی دیرتر از سایر توری ها دچار خوردگی می شود.

 

ورق آلومینیوم حصیری
ورق آلومینیوم حصیری

توری های فلزی حصاری از طریق بافته شده مفتول های فلزی و فولادی ساخته شده اند.از این توری ها نیز می توان برای حصار کشی مکان های مختلفی همچون دامداری ها و باغ های میوه و یا جلوگیری از افتادن  و سقوط کارگران استفاده نمود.

 

ورق آلومینیوم حصیری
ورق آلومینیوم حصیری

 

ورق آلومینیوم سوراخ دار  

ورق یا صفحه آلومینیومی سوراخ‌دار نیز در سناریوهایی استفاده می‌شود که عمدتاً به دلیل ویژگی‌های زیبایی‌شناختی آن انتخاب می‌شود – این امر به‌ویژه در کارهای طراحی داخلی/خارجی رایج است، به عنوان مثال در ساخت بسیاری از انواع کف‌ها، سقف‌ها، پرده‌ها، سایه‌بان‌های خورشیدی و سایر موارد معماری. پانل‌های تزئینی سایر کاربردهای معمولی ممکن است شامل صنایع غذایی، کارخانه‌ها یا محیط‌های آزمایشگاهی باشد، جایی که به طور گسترده‌ای یافت می‌شود که نقش‌های آبکشی، زهکشی و جمع آوری را در ایستگاه‌های شستشو و خشک کردن صنعتی انجام می‌دهد.

ورق‌های آلومینیومی شطرنجی

صفحات شطرنجی آلومینیومی پانل‌هایی از ورق فلزی هستند که در یک طرف دارای نشانه‌های دریچه برجسته هستند (سمت عقب آن بدون بافت است)، که یک الگوی برجسته را تشکیل می‌دهد که معمولاً به ارتفاع حدود 1.5 میلی‌متر برجسته می‌شود. آنها که با نام‌های مختلف صفحات شطرنجی، صفحات آج، ورق‌های 5 میله یا صفحات کف دوبار شناخته می‌شوند، اغلب از آلومینیوم ساخته می‌شوند، اگرچه نسخه‌های فولادی نیز فروخته می‌شوند.

آنها ورقه‌های نسبتاً ضخیم و محکمی برای بهبود مقاومت در برابر ضربه و ویژگی‌های باربری دارند که برای استفاده از مناطق داخلی یا خارجی پر رفت و آمد و ترافیک با چرخ‌های سنگین مانند راهروهای خدماتی، جایگاه‌های بارگیری و پارکینگ‌ها مناسب هستند. الگوی برجسته آسیب سطح را پنهان می‌کند و همچنین چسبندگی بیشتری در برابر لغزش و لغزش ایجاد می‌کند.

ورق‌های آلومینیوم آنودایز شده

آنودایز یک فرآیند الکتروشیمیایی است که برای افزایش ضخامت لایه اکسید روی سطح فلز استفاده می‌شود. ورق‌های آلومینیومی آندایز شده نه تنها مقاومت در برابر خوردگی و سایش را افزایش می‌دهند (پس از استفاده از درزگیر برای مقابله با کیفیت متخلخل فلزات شدیدا آنودایز شده)، بلکه می‌تواند صفحات را برای چسبندگی بهتر رنگ، رنگ ها، فیلم ها، چسب‌ها و سایر مواد آرایشی آماده کند. نسبت به پیشنهادات فلزی شکوفا می‌شود.

در نتیجه، فلزات آنودایز معمولاً با ورق‌های آلومینیومی بسیار رنگی یا سایر پانل‌های تزئینی، مانند آنهایی که به طور گسترده در قطعات خودرو، گوشی‌های هوشمند، ابزار، وسایل آشپزی، کالاهای ورزشی و مصالح معماری استفاده می‌شوند، نشان داده می‌شوند.

ورق‌های آلومینیوم کامپوزیت

ورق‌ها یا پانل‌های کامپوزیت آلومینیومی از دو قطعه بسیار نازک آلومینیومی با روکش سیم پیچ که به قسمت بیرونی یک هسته غیر آلومینیومی (اغلب پلاستیکی) چسبانده شده اند، تولید می‌شوند. آنها معمولاً به عنوان پانل‌های سبک وزن اما مستحکم برای روکش خارجی یا نمای ساختمان و همچنین در طیف گسترده‌ای از برنامه‌های عایق کاری و پانل‌های تاشو استفاده می‌شوند.

ورق‌های پانل کامپوزیت آلومینیومی که گاهی به آن‌ها پانل‌های ساندویچ یا ورق‌های دی باند نیز گفته می‌شود، بسیار سبک‌تر از معادل‌های فلز جامد هستند. این کار نصب و نگهداری آنها را در استفاده روزمره بسیار آسان‌تر می‌کند، و به طور کلی ماشین‌کاری، برش و شکل‌دهی منظم با استفاده از ابزارهای ساده بسیار آسان‌تر است. به این ترتیب، آنها یک انتخاب عالی برای تابلوها و سینی‌های تابلوهای ضد آب و هوا هستند (مخصوصاً در جاهایی که طراحی پیچیده‌تری مانند حروف تزئینی مورد نیاز است)، و همچنین برای پانل‌های فاسیا، روکش ستون و سایر عناصر تزئینی بیرونی.

دیگر محصولات آلوم آنلاین

پروفیل آلومینیوم 

نبشی آلومینیوم

سخن پایانی

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم حصیری و دیگر محصولات ما مثل: ورق آلومینیوم با فرم شادولاین با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس: 02133972293    02156715210 

سوالات متداول

ورق آلومینیوم حصیری چیست؟

ورق آلومینیوم حصیری یک محصول ورقه‌ای است که توسط دستگاه شکاف خورده و تعداد زیادی لوزی از روی آن جدا شده است تا به شکل حصیر درآید. این نوع ورق آلومینیوم باعث صرفه جویی در وزن، عبور آزاد نور، مایع، صدا و هوا می‌شود و در عین حال جلوه‌ای تزئینی یا زینتی ارائه می‌دهد.

انواع ورق آلومینیوم حصیری چیست؟

ورق آلومینیوم حصیری، ورق آلومینیوم سوراخ دار، ورق‌های آلومینیومی شطرنجی ورق‌های آلومینیوم آنودایز شده، ورق‌های آلومینیوم کامپوزیت، ورق‌های پانل کامپوزیت

قیمت ورق آلومینیوم حصیری

برای خرید، مشاوره و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم حصیری با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
ورق آلومینیوم حصیری
فهرست مطالب

مطالب مرتبط

شماره های تماس

6 پاسخ به “ورق آلومینیوم حصیری”

  • سلام وقت شما هم بخیر
   ورق الومینیوم ما برند کارخانه ایرالکو، المهدی است

  • سلام وقت شما هم بخیر
   بله، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.
   شماره‌های تماس: 02133972293
   02156715210

  • سلام وقت شما هم بخیر
   با توجه به نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت روز ورق آلومینیوم با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید.
   شماره‌های تماس: 02133972293
   02156715210

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *