خرید شمش در بورس

خرید شمش در بورس

خرید شمش آلومینیوم

آلومینیوم ماده اولیه اکستروژن و محصولات مسطح می باشد. با اضافه کردن عناصر دیگر مانند منیزیم، مس، روی، سیلیکون و…به آن می توان آلیاژ مورد نظر خود را تهیه کرد.

شمش آلومینیوم را به صورت عمومی می توان به شمش 50 پوندی، شمش 1000 پوندی، شمش اسلب یا تختال، شمش تی بار و شمش بیلت تقسیم بندی کرد.

شمش 50 پوندی در صنعت خودروسازی و تولید قطعات ریخته گری بسیار کاربرد دارد. شمش 1000 پوندی دارای درجه خلوص 99.85 است که از آن در جهت ساخت لوازم بهداشتی، قطعه سازی و آلیاژ سازی استفاده می شود. شمش اسلب یا تختال برای تولید تسمه، ورق و انواع کویل استفاده می شود. شمش تی بار نیز برای تولید هدایت کننده های الکتریکی مانند ساخت لوازم خانگی، کابل و… به کار می رود. شمش بیلت معمولا در صنایع اکستروژن استفاده می شود. و می توان آن را طبق استاندارد های بین المللی و در قطر های متفاوتی تولید کرد.

شمش آلومینیوم از جمله کالاهایی است که در بورس خرید و فروش می شود. قیمت این محصول در بورس به عوامل مختلفی بستگی دارد. که با دانستن قواعد بورس و تحلیل و بررسی های مداوم، می توان از مزایای آن بهره برد.

آلوم آنلاین، فروشگاهی در زمینه عرضه ورق های آلومینیومی و شمش های آلومینیومی می باشد. این فروشگاه با سال ها سابقه فعالیت در این حوزه و کادری مجرب، روزانه برای جلب رضایت شما تلاش می کند. جهت خرید شمش آلومینیوم و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم با کارشناسان آلوم آنلاین تماس بگیرید. 02133115500

خرید شمش در بورس
خرید شمش در بورس

ویژگی خرید شمش در بورس

شرکت های سرمایه گذاری و وضعیت بورس از عوامل مهمی هستند که بر قیمت شمش آلومینیوم تاثیر می گذارند. از آنجایی که تقاضای خرید شمش آلومینیوم کاهش یافته است، تقریبا وضعیت قیمت آن در بورس با ثبات و منظم است. اما به احتمال زیاد به جهت امکان افزایش قیمت ها، مصرف کنندگان و صنعتگران ترغیب به خرید شمش آلومینیوم می شوند. و همین عدم ثبات عرضه و تقاضا سبب می شود قیمت شمش آلومینیوم تغییر پیدا کند. قیمت شمش آلومینیوم در بورس از طریق ضرب قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن و میانگین نرخ حواله خرید و فروش نیمایی در 1.1 به علاوه 600 ریال به دست می آید.

از مزایای بازار بورس می توان به حضور نهاد های نظارتی و تنظیم کننده بازار اشاره کرد. حضور این نهاد سبب می شود همه مصرف کنندگان و تولید کنندگان از مزایای قوانین حاکم بر بورس برخوردار شوند. و شرایطی برای ایجاد بازاری منسجم و قانون مند و استفاده از ابزار مناسب فراهم آید. همچنین این نهاد، بازار بورس فلزات را سازماندهی می کند و سبب کاهش نوسانات مخل بازار می گردد.

مزایای شمش آلومینیوم

  • شمش آلومینیوم غیر سمی است و از همین روی می توان از آن در صنعت بسته بندی مواد غذایی استفاده نمود.
  • این محصول رسانای الکتریکی و حرارتی است و در امکان استفاده از آن در خطوط انتقال برق وجود دارد.
  • شمش آلومینیوم علی رغم داشتن وزن سبک، از استحکام و مقاومت خارق العاده ای برخوردار است.
  • آلومینیوم فلزی شکل پذیر است که از آن می توان در تولید قطعاتی با اشکال متفاوت بهره جست.
  • امکان خوردگی و زنگ زدگی در شمش های آلومینیوم وجود ندارد.
خرید شمش در بورس
خرید شمش در بورس

سخن پایانی

فلز آلومینیوم کاربرد های فراوانی دارد که با اضافه کردن عناصر مورد نظر به آن می توان آلیاژ هایی به دست آورد که در صنایع گوناگون استفاده می شوند. شمش آلومینیوم انواع مختلفی دارد که هر کدام با توجه به درجه خلوصشان در بخش ها و صنایع مختلفی کاربرد دارند. شمش آلومینیوم مزایای زیادی دارد که می توان به استحکام بالا، شکل پذیری، غیر سمی بودن، وزن سبک و رسانایی الکتریکی و حرارتی اشاره کرد. شمش آلومینیوم از اولین کالاهایی است که در بورس و در دسته فلزات خرید و فروش می شود. قیمت شمش آلومینیوم در بورس به عوامل زیادی بستگی دارد. و از مزایای خرید و فروش در بورس می توان به حضور نهاد های نظارتی و تنظیم کننده بازار اشاره کرد.

سوالات متداول

شمش آلومینیومی را از کجا می توان تهیه کرد؟

آلوم آنلاین فروشگاهی در زمینه عرضه ورق های آلومینیومی می باشد. که همیشه داشتن بهترین کیفیت را سر لوحه کار خود قرار می دهد. جهت خرید ورق های آلومینیومی و محصولات آلومینیومی و اطلاع از وضعیت قیمت ها با کارشناسان آلوم آنلاین تماس بگیرید. 02133115500 جهت خرید حضوری می توانید به تهران ،خیابان پامنار ، نرسیده به منار،شماره 197/2 و شعبه دوم واقع در آزادگان ورودی احمدآباد مستوفی نبش گلستان7 مراجعه کنید.

مزایای خرید شمش آلومینیوم در بورس چیست؟

از مزایای خرید و فروش شمش آلومینیوم در بورس می توان به حضور نهاد های نظارتی و تنظیم کننده بازار اشاره کرد. این نهاد از تخلفات در بورس جلوگیری می کند و سبب انسجام بازار می شود.

شمش آلومینیوم را با چه قیمتی می توان تهیه کرد؟

به دلیل اینکه قیمت های بازار دائما در حال تغییر است. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از وضعیت قیمت ها با کارشناسان ما در آلوم آنلاین تماس بگیرید. 02133115500

به این مطلب امتیاز دهید
خرید شمش در بورس
فهرست مطالب

مطالب مرتبط

شماره های تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *